Home / Lajme / Kronika e zezë / Denoncon vjedhje, I gjejnë mjet shpërthyes

Denoncon vjedhje, I gjejnë mjet shpërthyes

Te dielen rreth orës 16.40 përmes telefonit në stacionin policor në Tetovë është denoncuar një vjedhje në një shtëpi të lokalizuar në rrugën “146”, në Tetovë pronë e K.K 66-vjeçarë, i cili për një periudhë kohore ka qenë me punë në Itali. Nga ana e policisë pasiqë kanë dalë në vendngjarje në vendin e ngjarjes në derën hyrëse të shtëpisë është vërejtur një mjet shpërthyes. Nga ana e e një ekipi hetimor nga sektori për punë të brendshme në Tetovë, me urdhër të prokurorit publik në bashkëpunim me pjestarë të ministrisë së punëve të brendshme është kryer hetim. Nga një ekip policorë nga sektori për punë të brendshme në Tetovë është fotodokumentuar vendi i ngjarjes, përderisa mjeti shpërthyes si dhe gjurmë dhe objekte të tjera janë marrë për analizë. Po ndërmeren masa dhe aktivitete për zbardhjen e plotë të rastit në fjalë.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *