Home / Showbiz / Dhurata Dora pozon me nënën e saj

Dhurata Dora pozon me nënën e saj

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora me anë të një fotografie të shpërndarë në profilin e saj në Instagram ka prezantuar nënën e saj.
Dyshja në fjalë duken sikur të ishin motra me njëra- tjetrën, dhe jo nënë e bijë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Dhurata ka kryer një sër ndërhyrjesh kirurgjike, ose thënë më mirë ka ndryshuar tërësisht pamjen e saj duke u ‘shëndërruar’ në një femër tejet seksi.

dhurata-1_1476917348-6217703

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *