Home / Kuriozitete / Djaloshi me autizëm gjen paqe tek qeni (VIDEO)

Djaloshi me autizëm gjen paqe tek qeni (VIDEO)

Një djalë autik, i cili nuk lejon ta prek apo përqafojë askush, ka arritur të krijojë një lidhje të veçantë me qenin e tij.

5-vjeçari Kainoa Niehaus ka udhëtuar nga Japonia në Ohajo për të marrë qenin tek qendra “4 Paws For Ability”.

Vogëlushi ka pritur dy vite për të marrë qenin dhe ka fluturuar me mijëra milje për të takuar atë. Nëna e tij Shanna ka ndarë këtë foto të djalit të saj duke pushuar kokën tek qeni Tornado.

“E shihni këtë moment? Nuk kam përjetuar asnjëherë një të tillë” shkroi ajo poshtë postimit në Facebook

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *