Home / Lajme / Dy shokët vrasin shpërndarësin e picave, vetëm që të mos paguanin

Dy shokët vrasin shpërndarësin e picave, vetëm që të mos paguanin

Dy burra kanë vrarë shpërndarësin e picave, për t’i marrë pa paguar 3 pica. Kjo është një nga vrasjet më të çuditshme me të cilat është përballur një gjykatë në Britani.

Dy shokët ishin duke pirë kur morën vendimin që të ushqehen pa paguar. Shokët kanë telefonuar picerinë dhe kanë porositur, sapo 45-vjeçari Ali Qasemi ka sjellë picat është goditur duke përplasur kokën në trotuar.

Qazemi ishte baba i dy fëmijëve, ndërsa gruaja e tij ishte sërish shtatzënë. Shpërndarësi i picave vdiq nga një dëmtim serioz në kokë dy ditë pas sulmit.

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *