Home / Showbiz / E disponuar dhe me gjoksin në plan të parë, Enca argëtohet në Londër

E disponuar dhe me gjoksin në plan të parë, Enca argëtohet në Londër

Enca Haxhia është shfaqur mjaft e disponuar në një video që e ka publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet duke vallëzuar në një automjet nën ritmet e këngës “Bow Down” dhe padyshim se në plan të parë është gjoksi i saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *