Home / Showbiz / E tmerrshme, Linda Morina fotografon diçka jo të këndshme dhe provokon me të

E tmerrshme, Linda Morina fotografon diçka jo të këndshme dhe provokon me të

Linda Morina provokon sërish. Ajo ka fotografuar një kastravec në bahçen e saj dhe foton e ka postuar në Instagram. Ka kërkuar ta dijë për çka ta përdorë këtë perimel_1476863588-1257850

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *