Home / Showbiz / Edhe Valer Kolnikaj në “Kënga Magjike 2016”

Edhe Valer Kolnikaj në “Kënga Magjike 2016”

Ish-banori i shtëpisë së “Big Brother”, modeli dhe mjeku Valer Kolnikaj, ka bërë të ditur se do të sprovojë vetën e tij së fundmi edhe në muzikë.

Telegrafi mëson se ai do të paraqitet këtë javë në fazën primare të festivalit “Kënga Magjike”, me një këngë të cilën do ta interpretojë live, gjersa më pas do të vendoset nga juria nëse do të vazhdojë garën e mëtutjeshme.

Ai mbahet mend si një nga figurat më temperamente të edicionit të shtatë të “Big Broher”, teksa rrugëtimi i tij në këtë spektakël mbaroi në natën finale, ku u pozicionua në vendin e tretë.

Mbetet të shihet se si do të jetë paraqitja e tij në këtë festival, i cili gjithashtu këtë vit realizohet live.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *