Home / Lajme / Kronika e zezë / Eksluzive: Arrestohet shoferi i kryetares së komunës së Tetovës – VIDEO -FOTO

Eksluzive: Arrestohet shoferi i kryetares së komunës së Tetovës – VIDEO -FOTO

Para pak çastesh në qendër të Tetovës afër komunës së Tetovës nga Policia është arrestuar shoferi i kryetares së komunës së Tetovës Teuta Arifi. Bëhet fjalë për Amet Bejtullahun. Arrestimi i tij është bërë para syve të kalimtarëve, transmeton Televizioni Koha.

Ndryshe në web faqen e MPB-së figuron në listën e të kërkuarve, i dënuar me 10 vite burg nga gjykata e Tetovës.

bejtulla

Televizioni Koha është në biseda të vazhdueshme me SPB-në e Tetovës dhe së shpejti do ju informoj në hollësi për arrestimin e Amet Bejtullahut. /Tv Koha/

bejta-1

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *