Home / Showbiz / Elton Deda dedikim special të dashurës, ja si ia kthen ajo

Elton Deda dedikim special të dashurës, ja si ia kthen ajo

Ata janë në çift të dashuruar që ndjenjën e bukur të dashurisë ia shprehin në çdo moment njëri-tjetrit, jo vetëm në skenë, por edhe në foto që shpërndajnë në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për këngëtarin Elton Deda dhe të dashurën e tij, Adela Prendi. Në këtë foto, ku çifti duket se është jashtë Shqipërisë me pushime, Eltoni i shpreh hapur dashurinë që ndien për të. “Ti je dashuri”, shkruan ai në një foto, ku kanë dalë të dy, ndërsa përgjigja e Adelës është thjesht një zemër.screenshot-3_1477651068-6704111

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *