Home / Showbiz / Ermal Mamaqi ka një gëzim!

Ermal Mamaqi ka një gëzim!

ermal_1476311800-3204456

Aktori i njohur tashmë edhe prezantues emisionesh Ermal Mamaqi, ka një vit që është bërë xhaxha, shkruan Kosovarja.

Por sot ai ka gjetur kohë t’i uroj një vjetorin mbesës së tij Ama.

Aktori në fjalë njihet për batutat e tij të shumta dhe për sensin e humorit që ka, mirëpo sot si duket nuk e ka me humor por ishte një ditë e veçantë për të.

Pasi, qe një vit ai ka fituar titullin xhaxha. Dhe për këtë me sa duket ndihet i bekuar.

ermal-1_1476311776-9690846

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *