Home / Showbiz / Ermal Mamaqi “në dashuri” me Arbana Osmanin

Ermal Mamaqi “në dashuri” me Arbana Osmanin

Pak ditë më parë ai i kërkoi Arbana Osmanit të vononte emisionin e saj në mënyrë që mos t’i vidhte audiencen.

Por pavarësisht se moderatorja e njohur përbën një “kërcënim” për Ermal Mamaqin, ai sërisht e do shumë atë.

Humoristi shqiptar ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet duke “mbytur” Arbanën.

“Arbana unë të dua. Shumë. Ty dhe emisionin tënd që do më konkurojëëëëë… Duket nga foto besoj sa shumë”, shkruan Ermali krahë fotos.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *