Home / Sport / Formacioni më i mirë i kësaj jave në Ligën e Kampionëve (Foto)

Formacioni më i mirë i kësaj jave në Ligën e Kampionëve (Foto)

Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të kësaj jave në Ligën e Kampionëve

Tashmë janë zhvilluar edhe ndeshjet e treta në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, ku nuk ka pasur ndonjë befasi të madhe.

Portali anglez, “Goal.com” ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Arsenal, Bayern dhe CSKA Moscow kanë nga dy përfaqësues.

Natyrisht, që në këtë është edhe Leo Messi që shënon het trik kundër Manchester Cityt, si dhe Gianluigi Buffon, që ishte vendimtar me pritjen e penalltisë kundër Lyonit.
1_1476950818-6889147

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *