Home / Showbiz / Francë, e puth në gjoks gjatë emisionit live, plasin debatet

Francë, e puth në gjoks gjatë emisionit live, plasin debatet

Një puthje në gjoks gjatë një transmetimi televiziv në Francë ka ngjallur reagime të shumta në Francë.  Aktorja e cila po  imitonte Kim Kardashian duke vënë në lojë lajmin e grabitjes së saj,papritur është puthur në gjoks nga drejtuesi i emisionit.

Më herët vajza e kish mohuar puthjen e tij por ai e vazhdoi gjestin. Video ngjalli reagime të shumta në rrjetet sociale ku dhe ministrja  për familjen Laurence Rossignol reagoi duke thënë” Edhe gjatë një transmetimi nëse një grua thotë jo do të thotë jo”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *