Home / Lajme / Furgoni i policisë përplaset me një automjet, në gjëndje të rëndë efektivi

Furgoni i policisë përplaset me një automjet, në gjëndje të rëndë efektivi

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në kryqëzimin e Patokut, në rrugën mes Fushë-Krujës e Milotit.

Në aksidentin në fjalë janë përfshirë dy mjete, njëra prej të cilave është furgon policie.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur tre efektivëpolicie dhe një qytetar që ndodhej në makinën tjetër.

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *