Home / Showbiz / Genta Ismajli përsëri rrezikon të arrestohet

Genta Ismajli përsëri rrezikon të arrestohet

genta_1476432710-9369131

Këngëtarja Genta Ismajli, ishte bërë temë diskutimi para disa muajsh kur kishte publikuar fotografi me armë.

Kjo për arsye se në Kosovë, ka raste kur policia arreston dhe interviston përsona të cilat bëjnë një shkelje të tillë.

Edhe pse nuk dihet nëse policia kishte intervistuar në atë kohë Gentën, ajo rrezikon përsëri që të arrestohet nga policia.

Në një fotografi të cilën e ka siguruar “Magazina.al”, nga projekti i ri i këngëtares, Genta shfaqet duke mbajtur një revole në duar, ndërsa kjo në Kosovë përbën shkelje ligjore.

Por përveç shkeljes këngëtarët tanë vazhdimisht bëjnë të tilla gjeste, edhe pse janë të vetëdijshëm për mesazhin negativ që përcjellin te fansat e tyre

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *