Home / Lajme / Rajon / Gjenden 1050 euro të falsifikuara në Prishtinë

Gjenden 1050 euro të falsifikuara në Prishtinë

Gjate ditës së hënë në Prishtinë, janë raportuar tre raste në lidhje me monedha të falsifikuara.

Tre banka në lagjen Veterrnik në Prishtinë, kanë deklaruar që persona të dyshimtë kanë deponuar para të falsifikuara, dy në vlerë nga 500 euro, dhe një në vlerë prej 50 euro, thuhet në raportin e policisë.

Monedhat e dyshuara janë konfiskuar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastet.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *