Home / Showbiz / Gold AG shkel ligjin, bën foto aty ku nuk lejohet!

Gold AG shkel ligjin, bën foto aty ku nuk lejohet!

Reperi Gold Ag së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet teksa ka vizituar një prej muzeve më të rëndësishëm të Shqipërisë.
Ai ka vizituar Kalanë e Krujës, teksa në llogarinë personale në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke pozuar pranë skulpturave të mermerit, të heroit kombëtar Gjergj Kastrioiti – Skënderbeut.

Por, a e di reperi që fotografia në një vend të tillë është e ndaluar?

Kalaj e krujës tash e disa vite mirëpret vizitorë nga e gjithë bota, të cilët kanë mundësinë të shohin nga afër histroinë e shqiptarëve, por që në hyrje të sallës citohet nga nikoqirët se janë të ndalara fotot. a_1476855321-3510731

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *