Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar: Një hajn në një tualet të një banese ka vjedhur 16.000 euro

Gostivar: Një hajn në një tualet të një banese ka vjedhur 16.000 euro

Mbrëmë rreth orës 20 e 30 min në Stacionin Policor në Gostivar, A.L.(46) nga Gostivari ka lajmëruar se një hajn i panjohur ka kryer një vjedhje të rëndë në banesën e tij.

Ashtu si informuan nga policia, hajni duke përdorur një mjet e ka hapu derën hyrëse, është futur brenda dhe pa u lodhur, nga tualeti ka gjetur dhe vjedhur midis 15.000 dhe 16.000 euro ose midis 60.000 dhe 120.000 denarësh, pas së cilës e ka lëshuar vendin e ngjarjes.

Po ndërmerren masa për gjetjen e hajnit dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *