Home / Sport / Guardiola barazon rekordin e tij të zi

Guardiola barazon rekordin e tij të zi

Pep Guardiola është mposhtur nga Barcelona me rezultat të thellë 4:0

Manchster City është mposhtur me rezultat të thellë 4:0 nga Barcelona, duke shkuar në katër numri i ndeshjeve pa fitore.

Kjo njëherësh është edhe hera e tretë në karrierën e Pep Guardiolas, që në katër ndeshje radhazi nuk shënon asnjë fitore, dy në Premierligë kundër Tottenhamit dhe Evertonit, ndërsa në Ligën e Kampionëve kundër Celticut dhe Barcelonës.

Kjo më parë i kishte ndodhur gjatë kohës së tij në Barcelonë dhe Bayern Munich.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *