Home / Showbiz / ‘Gylsereni’ nuk pozoi lakuriq, por dizajnerët e revistës e zhveshën me ‘Photoshop’?!

‘Gylsereni’ nuk pozoi lakuriq, por dizajnerët e revistës e zhveshën me ‘Photoshop’?!

nurgulyesilcay-780x439

Aktorja Nurgul Yesilcay, e cila njihet për rolin e ‘Gylserenit’ nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), nuk është e njohur për ekspozimin e tepruar të trupit të saj.

Ka pasur raste kur, ajo ka treguar pjesë të trupit, mirëpo është kujdesur që gjithmonë të ketë të veshura të brendshme.

yesil-1

Ka pasur edhe raste të tjera, ku aktorja ka bërë poza provokuese para aparatit fotografik.

 Mirëpo, pozimi i saj për revistën Tempo, në shikim të parë duket se thyen vendosmërinë e aktores për të mos qenë tejet provokuese.
nurgulnudo-1

Pozimi nudo i Nurgul Yesilcay u përfol shumë.

Ajo shfaqet krejtësisht e zhveshur, teksa mbi trup ka vetëm një pallto, ndërkohë që me duar dhe me këmbë mbulon pjesët e intime.

Një foto nga i njëjti set tregon se ajo kishte të brendshme.

 Sidoqoftë, një fotografi e realizuar pak para imazhit të ballinës së kësaj reviste, tregon se ‘Gylsereni’ megjithatë ka të veshura të brendshme, njofton Telegrafi.

Intervenimi me Photoshop bëri që ajo të dukej sikur ishte e zhveshur?!

Duket se gjithë punën për ta bërë Yesilcayn të duket sikur është nudo, e kanë kryer dizajnerët, pasi duke intervenuar me Photoshop “ia kanë hequr të gjitha rrobat”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *