Home / Showbiz / Haha Rrëzohet Flori,nga emocionet kur ka pa partneren, Çiljeta tregon të gjitha në spektakël

Haha Rrëzohet Flori,nga emocionet kur ka pa partneren, Çiljeta tregon të gjitha në spektakël

Edicioni i dytë i “Tu Si Que Vales Albania” ka nisur me një moment gazmor.

Aktori dhe prezantuesi Florian Agalliu ka rënë në tokë nga emocionet kur ka parë partneren që do ta shoqërojë në këtë spektakël, Çiljeta Xhilagën.

Këngëtarja është e veshur me një rrjetë të zezë dhe një badi të zi, që ia vënë edhe më shumë në dukje linjat. Ajo është shfaqur mjaft provokuese duke ekspozuar thuajse të gjitha format e saj fizike.

e1_1477595799-9928113

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *