Home / Showbiz / Hajrie Rondo prek Kastro Zizon: Më kujtove mamin!

Hajrie Rondo prek Kastro Zizon: Më kujtove mamin!

Intervista e aktores së njohur se skenës shqiptare Hajrie Rondo duket se ka prekur mjaft edhe kantautorin Kastro Zizo.

Rrëfimi i saj se si ka mundur sëmundjen e kancerit për t’u rikthyer sërish në jetë dhe në skenë duket se i ka kujtuar mamanë e tij të ndjerë. “Model i mrekullueshëm i një gruaje të fortë, i një artiste të madhe, i një personaliteti të madh me një shpirt të ndritur. Më mallëngjeu me fjalët e saj, me guximin e forcën për të luftuar sëmundjen e “territ”! Më kujtove mamin e nderuar z. Hajrie Rondo. Respekte të mëdha,”-ka shkruar Kastro krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. /Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *