Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor – 14.10.2016

Horoskopi ditor – 14.10.2016

Dashi

Do jeni me sensuale sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift dhe do e bëni akoma me shume për vete partnerin tuaj. Pritet te kaloni momente shume romantike dhe te lumtura se bashku. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin pafund ftesa. Për fat te mire edhe ne planin financiar gjerat do ecin si duhet. Gjendja do vije duke u përmirësuar.

Demi

Te gjithë planetët do bëhen bashke gjate kësaj dite dhe do ju ndihmojnë t’i zgjidhni sa me pare problemet qe keni pasur me partnerin. Deri ne mbrëmje çdo gjë do jete sqaruar. Beqaret nuk duhet kurrsesi te izolohen sepse do i bëjnë dem vetes. Ne planin financiar ndikimi i yjeve do jete pozitiv dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme. Vazhdoni te silleni me te njëjtën mënyrë.

Binjaket

Me Marsin ne krah, çiftet duhet te përgatiten për momente emocionuese gjate kësaj dite. Do ndodhin aq shume gjera te bukura saqë shpesh do ju duket sikur janë mbi re. Beqaret nuk duhet te jene naive sepse disa persona kane për te përfituar. Buxheti do vazhdoje te mbetet i njejte si disa dite me pare. Mundohuni te mos bëni asnjë çmenduri me shpenzimet.

Gaforrja

Dite pasionante do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ata do ndihen mjaft mire dhe te bekuar nga yjet. Edhe çiftet qe kane pasur mosmarrëveshje do kenë një dite me te qete. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te bëjnë ndryshime te statusit, por nga ana tjetër nuk do qëndrojnë dot as pa flirtuar. Ne planin financiar do ju duhet ta kufizoni veten sepse ne te kundërt mund te lindin probleme.

Luani

Jeta juaj ne çift do jete si një ëndërr sot. Ne çdo moment do përjetoni emocione te veçanta dhe nuk do doni te zgjidheni. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak me shume durim qete gjejnë personin e përshtatshëm. Nxitim çon gjithmonë ne rruge te gabuar. Ne planin financiar nuk duhet kurrsesi te hidhni hapa te pamenduara mire sepse atëherë kur nuk e prisni jeta do ju marre tjetër drejtim.

Virgjeresha

Dite e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjerat nuk do jene aspak te lehta mes jush dhe partnerit dhe debatet mund te mos keni te ndalur. Beqaret do takohen papritur me një person me te cilin do bien koke e këmbë ne dashuri. Ne planin financiar duhet te ruani vetëkontrollin, pasi ne te kundërt do keni probleme te paimagjinueshme.

Peshorja

Sot do ketë ndryshime rrenjesore ne jetën tuaj ne çift. Do jeni me shprehës dhe do i vendosni pikat mbi “i” njëherë e përgjithmonë. Beqaret nuk do mendohen mire dhe ka rrezik te hedhin disa hapa te gabuara. Atëherë kur nuk do e presin situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Ne planin financiar do arrini t’i rregulloni te gjitha problemet qe ju kishin dale.

Akrepi

Dite e mbushur me bashkëpunim do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne këtë mënyrë do arrini t’i zgjidhni shpejt edhe disa probleme te vogla. Beqaret nuk do arrijnë dot te fiksohen pas ndonjë personi dhe do vazhdojnë te kenë një dite te zakonshme. Financat nuk do jene aspak te qëndrueshme, prandaj do bëni mire t’i shmangni shpenzimet e ekzagjeruara.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme sot. Do ndiheni mire ne çdo moment dhe nuk do kërkoni asgjë me tepër nga sa do iu japë partneri. Beqaret ka rrezik te zhgënjehen pa mase nga një person qe kane kohe qe e pëlqejnë dhe nuk do hedhin hapat qe kishin menduar. Financat me ne fund do i vendosni ne vije dhe do i kryeni pa frike te gjitha shpenzimet e menduara.

Bricjapi

Do bini dakord për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe nuk do keni as problemin me te vogël me te. Për gjithçka do hidhni hapat e duhura. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa njohje interesante. Duhet te tregoheni akoma me te duruar. Buxheti do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat. Po u treguat te matur dhe largpamës gjendja do jete e mire.

Ujori

Nuk do keni shume besim tek partneri sot dhe ne disa momente do mundoheni ta kontrolloni fshehurazi atë. Me e mira do jete qe për gjithçka te flisni e te përballeni hapur. Beqaret do kenë shume paqartësi për atë qe duan te bëjnë me jetën e tyre dhe kjo do i pengoje te hedhin hapa. Buxheti për fat te mire nuk do ketë asnjë lloj problemi. Do jeni te qete kur te shpenzoni.

Peshqit

Sot do doni te bëni gjerat e veçanta ne jetën tuaj ne çift ne mënyrë qe ta largoni sa me pare rutinën mbytëse. Flisni edhe me partnerin për këtë dhe do ne arrini me shpejt lumturinë. Beqaret do joshen gjithë kohës nga disa persona, por do kenë frike te hedhin hapa. Buxhetin mbajeni gjithë kohës nen kontroll sepse shume shpejt do keni nevoje për me tepër para.

Gjithashtu lexo

Horoskopi për ditën e sotme e hënë, 31 korrik 2017

Dashi – Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *