Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor – 31.10.2016

Horoskopi ditor – 31.10.2016

Dashi

Sot do gjeni mënyra shume origjinale për t’i shprehur ndjenjat ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do ngrohet me tepër. Beqaret gjithashtu do marrin deklarata te forta dashurie dhe do fillojnë lidhje te qëndrueshme. Ja ka vlejtur durimi deri me sot. Ne planin financiar do ndihmoheni mjaft nga familjaret dhe do e kaloni pa probleme ditën.

Demi

Dite me shume fat do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni as debatin me te vogël me partnerin dhe gjithë kohës do jeni te qete. Beqaret nuk do mundin dot t’i shpëtojnë dashurisë edhe sikur te mos duan. Për ta kane për te ndryshuar shume gjera. Për financat do jete një dite e qete dhe pa probleme serioze. Mundohuni te vazhdoni me te njëjtën strategji si kohet e fundit.

Binjaket

Do jeni shume kapricoze ju te dashuruarit dhe nuk do kënaqeni lehtësisht gjate kësaj dite. partnerit tuaj do i duhet durim qe gjerat te ecin mire. Beqaret do kenë një dite shume normale dhe pa ndonjë takim te veçante. D ju duhet ende te presin pak kohe. Ne planin financiar nuk do përballeni me surpriza te këqija, pasi keni ditur t’i bëni mire llogarite kohet e fundit.

Gaforrja

Dita e sotme do jete përgjithësisht e mire për juve qe jeni ne një lidhje. Do merreni vesh me partnerin dhe do bëni zgjedhjet e duhura. Beqaret do jene me shume ëndërrimtare nga sa duhet dhe ka rrezik qe realiteti t’i zhgënjejë pa mase. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi kështu qe mire është te mos nxitoheni për te kryer investime. Nga sjellja e sotme do varet e ardhmja.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje tregohuni te kujdesshëm nga disa persona qe do hiqen si miq te ngushte. Ne fshehtësi ata do duan t’ua prishin harmoninë dhe do ua joshin partnerin. Beqareve nuk do ju pëlqejë aspak ideja qe te lidhen pas një personi dhe do preferojnë te kenë aventura te shkurtra. Buxheti ka për te qene i jashtëzakonshëm ne çdo moment. Mund t’ia lejoni vetes edhe disa investime.

Virgjeresha

Dita e sotme do filloje keq sot dhe debatet do jene te mëdha, megjithatë pas mesdite do jeni me te qete dhe do i kuptoni edhe gabimet qe ju vete keni bere. Beqaret do afrohen me tepër me një mik te vjetër dhe nuk do kenë druajtje për t’ia shprehur ndjenjat. Ne planin financiar do ju gjeni zgjidhje problemeve dhe do jeni me te qete kur te kryeni shpenzime.

Peshorja

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do dini si ta mbani gjithë kohës pas vetes partnerit dhe do kënaqeni ne pranin e njeri-tjetrit. Beqaret duhet te pranojnë çdo ftese sepse askush nuk do i detyroje me pas se çfarë do bëjnë. Te ardhurat do jene akoma me te mira se me pare dhe do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet e menduara.

Akrepi

Dite intensive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do jete me si me pare dhe here pas here do përjetoni emocione te reja. Beqaret ne momentin qe me pak e presin do kenë dashuri me shikim te pare dhe e gjithë jeta do ju ndryshoje brenda pak orëve. Ne planin financiar nuk do jeni te arsyeshëm dhe mund te hidhni hapa te gabuara.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do konsolidohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe do mundoheni si ta bëni jetën ne çift sa me interesante. Ata qe janë vetëm, çfarëdo qe te bëjnë nuk do e ndryshojnë dot statusin. Ne planin financiar do ju gjeni shume shpejt zgjidhje problemeve dhe do mund te kryeni disa shpenzime me tepër nga zakonisht.

Bricjapi

Beqaret duhet t’i shtojnë dozat e fantazisë nëse duan te përjetojnë emocione. Rutina do jete shkatërruese. Nëse beqaret janë te disponueshem dhe te lire ne mendime, sot kane për te pasur takime vendimtare qe do ua ndryshojnë te ardhmen rrënjësisht. Buxheti do jete shume i mire pasi do merrni shpërblime për disa pune te kryera se fundmi.

Ujori

Sot do jeni shume te logjikshëm ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Problemet e se shkuarës do i lini pas krahëve njëherë e përgjithmonë. Beqaret do dashurohen pas disa personave te thjeshte dhe mjaft interesante me te cilët do fillojnë lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar bëjini me kujdes llogarite para se te kryeni shpenzime.

Peshqit

Dite e zakonshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë mes jush ka për te mbetur e njëjtë dhe emocionet nuk do jene shume te forta. Beqaret nuk duhet te nxitohen, por duhet t’i njohin me mire disa persona para se te hedhin hapa. Buxheti nuk do jete shume i mire. Çdo shpenzim i pamenduar mund t’iu çoje ne rrenim te plote. Kujdes!

Gjithashtu lexo

Horoskopi për ditën e sotme e hënë, 31 korrik 2017

Dashi – Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *