Home / Lajme / I shoqi tallej me hundën e saj,nëna vret veten dhe të birin e saj

I shoqi tallej me hundën e saj,nëna vret veten dhe të birin e saj

Një nënë ruse është vetëvrarë javën e shkuar në qytetin siberian Omsk të Rusisë, duke u hedhur nga ballkoni i apartamentit të prindërve të saj, së bashku me djalin 8¬vjeçar.

Ngjarja tragjike ka tronditur mbarë Rusinë. Ana Ozhigova, 33¬vjeçe, përfaqësuese shitjesh në një kompani private i dha fund jetës për një arsye absurde.

Sipas hetimeve, i shoqi tallej mehundën e saj pas një operacioni plastik që kishte shkuar keq. Ai imitonte derrin kur e vinte në lojë.

253700

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *