Home / Showbiz / Irina Shayk në prehër të turkut!

Irina Shayk në prehër të turkut!

Modelja ruse ka kohë që nuk është parë në shoqëri të ndonjë mashkulli.

Por, ajo nuk po ndalet së provokuari përmes fotografive që po i publikon në llogaritë personale në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka publikuar teksa la pozuar e veshur me një kostum banje të kuq të shtrirë në prehrin e fotografit dhe modelit turk, Mert Alas.

Ndryshe, modelja ruse karreth 6.7 milionë ndjekës në llogarinë personale në Instagram

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *