Home / Showbiz / Ish-futbollisti i Manchster Unitedit i jep fund martesës me modelen kosovare

Ish-futbollisti i Manchster Unitedit i jep fund martesës me modelen kosovare

Portieri i njohur i skuadrës së futbollit Manchester United, danezi Anders Lindegaard dhe modelja kosovare, Mise Beqiri i kanë dhënë fund martesës shtyre.

Çifti njoftoi ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët, duke theksuar se djali i tyre i ri Julian është përparësia e tyre, raporton Hello.

“Për shkak të dallimeve të papajtueshme kemi marrë vendim të vështirë, për të jetuar jetë të ndarë”, ka shkruar ato. “Kujdesi për djalin tonë mbetet prioritet kryesor për të dy ne

“Kërkojmë që të respektohet privatësia jonë, pasi kjo është një kohë e vështirë për ne”

“Ne mirësi do të kërkojë që privatësia jonë merr respektuar në atë që është një kohë e vështirë dhe tronditëse për të gjithë ne. Ne do të bëjmë asnjë koment më tej për këtë çështje.”

miswee-2

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *