Home / Showbiz / Ja çfarë nuk u kursen kurrë fëmijëve Valbona Selimllari, rrëfimi i ish miss-it si nënë

Ja çfarë nuk u kursen kurrë fëmijëve Valbona Selimllari, rrëfimi i ish miss-it si nënë

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari, ishte e ftuar në emisionin më të ri në “InTv” për të rrëfyer disa detaje të jetës së saj para dhe pas kamerave.
Edhe pse gjithmonë ka qenë e rezervuar kur vjen puna për të ruajtur privatësinë e saj, Valbona ka ndarë disa detaje sa i përket të qenit mama.

“Nëse diçka nuk i mungon fëmijëve të mi është dashuria, atë nuk ua kursej kurrë”, tregon bukuroshja shqiptare, e cila pranon se si mami është pak e rreptë. (minuti 21:45)

Çfarë ka rrëfyer më shumë Selimllari për familjen e saj?

5425bae9dc54ca5b377788e349f55a3a-l_1476789991-2723895_1

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *