Home / Showbiz / Ja kush është arsyeja e ndarjes së Mariah Carey-t me miliarderin

Ja kush është arsyeja e ndarjes së Mariah Carey-t me miliarderin

Më herët u pretendua se MariahCarey dhe James Packer i dhanë fund lidhjes së tyre dhe shkak ishin shpenzimet e jashtëzakonshme të këngëtares. Por duket se historia nuk është kjo, pasi burime pranë Carey-t tregojnë se ishte diva e muzikës ajo që e la miliarderin, pasi ky i fundit ishte “mendërisht i paqëndrueshëm dhe i dhunshëm”.

Thuhet se pronari i një rrjeti gjigand kazinosh “u çmend” pasi dyshoi se koreografi dhe balerini i së fejuarës së tij, po e ngacmonte. Gjithçka ka kulmuar gjatë një shfaqje të Mariah-s në qershor, në të cilën Bryan Tanaka nuk performoi pasi kishte thyer këmbën, por gjithsesi kishte shkuar në prapaskenë.

Ende nuk dihet nëse ai e ka dhunuar balerinin, por burime pranë stafit, pohojnë se ai e ka ndaluar të hyjë në disa prej kazinove ku performon Mariah Carey. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *