Home / Showbiz / Ja kush është mashkulli ideal i Anxhela Peristerit

Ja kush është mashkulli ideal i Anxhela Peristerit

Shumë shpesh e kanë ngacmuar këngëtaren AnxhelaPeristeri në lidhje me princin e saj të kaltër, por në një intervistë të fundit ajo ka zbuluar disa detaje.

Për të, mashkulli që do i qëndrojë në krah duhet të jetë vetvetja dhe kaq mjafton. Teksa e pyesin nëse është e dashuruar, këngëtarja ka zgjedhur sërish ti shmanget pyetjes me diplomaci. Ajo thotë se është e dashuruar me muzikën.

Pas bashkëpunimit me reperin kosovar Gold Ag në verë, Anxhela Peristeri shfaqet tërësisht e transformuar për klipin e ri “Afër meje”.

Me flokët e verdha e me imazh shumë të kuruar, dhe me një dedikim për dashurinë që të çon deri në vdekje, ajo rikthen vëmendjen te ndjenja e fortë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *