Home / Showbiz / Ja sa ka ndryshuar bashkëshorti i Adelina Ismailit

Ja sa ka ndryshuar bashkëshorti i Adelina Ismailit

Quhet Vali Krasniqi dhe duket që është zotëri. Jo rastësisht e ka fituar zemren e vajzës më të famshme e më të bukur shqiptare

Vali Krasniqi u njoftua me Adelinen prej vitesh dhe kjo e fundit e la Kosovën për të jetuar pranë të dashurit në Zvicër.

Vali përherë është komentuar si mashkull i pashëm, por ata që e njohin e vlerësojnë shumë intelegjencen, korrektësinë dhe seriozitetin që e karakterizon, shkruan “Kosovarja”.

Vali së shpejti do të bëhet baba.

Kështu po duket këto kohë bashkëshorti i këngëtares Adelina Ismaili…

vali-1_1476736099-8603108

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *