Home / Kuriozitete / Ja si e pëson nxënësi që goditi mësuesen në klasë

Ja si e pëson nxënësi që goditi mësuesen në klasë

Ky është momenti kur një nxënës grushton shokun e tij të klasës pasi ky i fundit goditi mësuesen gjatë një sherri që pati me një nxënës tjetër në klasë.

Mësuesja shkoi për të ndalur zënkën midis dy djemve, kur njëri prej tyre u ngrit dhe në inat e sipër e qëlloi në fytyrë.

Pas grushtit ajo u largua nga klasa, kur një djalë u ngrit dhe e qëlloi djaloshin agresiv me grusht në fytyrë duke e hedhur në tokë.

Ngjarja mendohet të ketë ndodhur në SHBA. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Kërcen mbi 110 litarë, thyen rekord botëror – (VIDEO)

Vajza nga shkolla fillore në Pekin, ka thyer rekordin botëror. Ajo ka kërcyer 110 herë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *