Home / Showbiz / Ja si e tremb Marina, Getin

Ja si e tremb Marina, Getin

Moderatorja Marina Vjollca ka provuar një ndër filtrat e Snap-it për Halloween.

Marina ka trembur të dashurin e saj, këngëtarin Getoar Selimin-Geti.

Fotografia është bërë publike nga mbesa e Marinës, Jori, e cila e shpërndaru foton në Insta Stories.

Çifti i përfolur i momentit po kalojnë kohë të mirë së bashku, dhe ende nuk kanë shënuar ndonjë krizë në lidhjen e tyre. Të paktën ende deri më tani nuk e kanë shfaqur. g_1477899137-5567351

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *