Home / Showbiz / Ja si i kundërvihet e dashura Majkut

Ja si i kundërvihet e dashura Majkut

Befasoj të gjithë kur u kuptua se reperi Majk është në një lidhje dashurie.

Nuk vonoj shumë dhe lidhja e tyre u bë publike, por si duket aq sa befasoj lidhja, befasoj edhe ndarja.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar nga protagonistët, duket se gjithçka ka marrë fund në lidhjen e tyre.

Në rrjetet sociale ata kanë fshirë çdo gjurmë nga lidhja, duke përfshirë fotografitë që ditët e fundit i kishin publikuar, shkruan “Magazina.al”

Pritet që në orët ose ditët në vazhdim, të dal e vërteta nga vetë protagonistët të cilët duket se do të jenë përsëri në qendër të shtypit rozë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *