Home / Sport / Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë

Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë

PSG është “zbukuruar”, ndërsa Real Madrid është “dobësuar”.
Transferimi i Jese Rodriguez nga Reali te klubi parisien, ka bërë që “konkurrenca” e bukurosheve në Francë të rritet.

E dashura e Jeses, Aurah Ruiz, ka përmasa të jashtëzakonshme trupore, përcjellë “Lajmi.net”.

Ajo shpesh herë përfundon në ballinat e revistave të ndryshme prestigjioze, ndërsa arsyen mund ta shihni në fotot dhe videon e mëposhtme.

aurah.ruiz https://www.instagram.com/aurah.ruiz/?hl=en
aurah.ruiz
https://www.instagram.com/aurah.ruiz/?hl=en

5_1476686058-1966893

cover_1476686074-9570424

rodriguez-620x330

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *