Home / Showbiz / Jolie e tradhtoi Pittin me një miliarder

Jolie e tradhtoi Pittin me një miliarder

Një lajm tronditës vjen pas shkurorëzimit të Angelina Joliet dhe Brad Pitt.

Burime për revistën ‘’Star’’ kanë rrëfyer se Angelina e ka tradhtuar Pitt në gjashtë muajt e fundit me një miliarder të martuar.

“Nuk jemi të sigurt nëse është tradhti, pasi “Angie e ka pranuar që ka rënë në dashuri me një tjetër dhe këtë ia kishte treguar bashkëshortit të saj”, u shpreh i njëjti burim për këtë revistë.

Pas aludimeve se Jolie mund të jetë ndarë nga Brad për shkak të një flirti me Pitt, ky miliarder i hedh poshtë lajmet se aktori mund të ketë qenë shkaktar i divorcit të shekullit.

“Atyre iu është dashur të shprehin ndjenjat për njëri-tjetrit, por janë takuar fshehurazi sa herë që kanë dashur këto 6 muajt e fundit”. Kush është ky mashkull misterioz? Ai është një miliarder, pasuria e të cilit arrin 1 miliard dollarë dhe ashtu si Angelia, ka financuar shumë fushata e fondacione humanitare. “Ata janë takuar në shumë evente bamirësie, si në SHBA edhe më gjerë. Ai është shumë simpatik, me prejardhje nga Lindja e Mesme, ndërkohë që është arsimuar në Oxford. Tërheqja mes tyre ishte e menjëhershme”, ka përfunduar burimi për ”Star”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *