Home / Showbiz / Kallashi ka një kërkesë për vajzat që i kanë b… dhe c… e mëdha

Kallashi ka një kërkesë për vajzat që i kanë b… dhe c… e mëdha

Valltarja e njohur “Kallashi” ka thyer shumë tabu sa i përket paraqitjeve të saj, por këtë herë rradhën e kishte diçka edhe më speciale.

Dimë se rrjetet sociale janë pjesë e pandashme e saj, andaj përmes tyre ajo ndan shumëçka me publikun.

E përpos fotografive dhe videove që ajo publikon të shumtën e kohës ndodh të publikojë edhe ndonjë status me qëllime të ndryshme.

Dita e sotme e gjeti atë teksa njoftonte miqtë e saj mbi një çështje shumë të rëndësishme siç është shoqëria.

Se çfarë “kërkesa” duhet t’i plotësoni Kallashit që të shoqëroheni me të ju tregon vetë bukuroshja përmes kësaj fotografie.

k_1476864864-9124556

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *