Home / Showbiz / Kapet duke vjedhur midis Tiranës e dashura e deputetit kosovar (Video)

Kapet duke vjedhur midis Tiranës e dashura e deputetit kosovar (Video)

Në një video të postuar në faqen “Jetaoshqef” denoncohet një vajzë që vjedh në dyqan kozmetike.

Video është marrë nga kamerat e sigurisë dhe dëgjohet denoncuesi teksa shprehet se”është ajo, vodhi në dyqanin tonë në ‘Myslym Shyri’”

Bëhet fjalë për një vajze brune, e cila pas largimit te shitëses, shihet vajza që merr produktin fshehurazi dhe largohet, shkruan opinion.al.

Sipas raportuesve vajza në fjalë është Iva Aliko, e cila është përfolur në media për një lidhje me një deputet kosovar rreth 25 vjet më të madh në moshë të martuar me 4 fëmijë.

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”frame_1107924_4″ src=”http://abingmedia.com/embed/1107924-4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe> <div id=”am_loadPlayer_1107924_4″ class=”info”>  <script>var videoData = ‘1107924_4′</script>  <script src=”http://abingmedia.com/assets/js/player/loadPlayer.js”></script> </div>

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *