Home / Showbiz / Kaq elegante nuk e keni parë asnjëherë Xhesika Ndoja

Kaq elegante nuk e keni parë asnjëherë Xhesika Ndoja

Xhesika Ndoja është emri më i komentuar i ditëve të fundit në media rozë ku

Në fokus ka qenë jeta e saj private edhe kësaj radhe vendos që të provojë me një foto ku duket e veshur me një fustan elegant, ajo nuk di të ndalet së provokuar shkruan GazetaBlic

Këngëtarja, e cila përfolët më shumë për provimet se sa për krijimtarinë artistike, sërish ka publikuar një fotografi mjaft joshëse dhe seksi.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *