Home / Showbiz / Këngëtari Muhamet Bajrami – Meti e kallë me 7 manekene

Këngëtari Muhamet Bajrami – Meti e kallë me 7 manekene

Të gjithë tashmë e njohin Muhamet Bajramin-Metin, që sjellë hite të një pasnjëshme, këngë që me të shpejtë marrin qindra mijëra klikime.

Meti e kishte edhe një bashkëpunim me Anjeza Branken, këngë kjo që u diskutua gjatë nga publiku i gjerë.

Meti nuk ndalet së sjelluri risi, këngë dhe videoklipe të reja. Ai synon që edhe kët ërradjë të shkrepë.

Kënga e re e Metit titullohet “Manekene” dhe vjen me muzikë dhe orkestrim nga Bahri Zariqi – Bahza dhe tekst nga Ghulo. Për miksim dhe mastering është përkujdesur Arbas Sound. Klipi është punuar nga “M production”.

“Manekene” është një këngë dhe videoklip interesant dhe Meti këtë rradhë vjen edhe më ndryshe e edhe më ekskluzivë.

Meti në këtë këngë ju këndon manekeneve dhe ai shfaqet me shtatë të tilla.

Meti e bënë nxehtë, edhe këtë herë…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *