Home / Lajme / Kronika e zezë / Kërçovë: Profesori i fizikës e përgjak një nxënës në orë të mësimit

Kërçovë: Profesori i fizikës e përgjak një nxënës në orë të mësimit

Dje në orën 08 e 00 në shkollën e mesme “Drita” në Kërçovë, S.S. që është profesor në shkollë në orën e fizikës e ka goditur një nxënës të vitit të parë.

Nxënësi është paraqitur për t`u përgjigjur, ndërsa S.S. ka nisur që ta godas me shuplaka dhe boksa në fytyrë dhe në trup duke i sjell dëmtime të dukshme të cilat janë konstatuar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *