Home / Showbiz / Kështu duket Afërdita Dreshaj natyrale

Kështu duket Afërdita Dreshaj natyrale

aferdita_1476388386-8832654Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj ka qenë e përfolur kohëve të fundit për ndarjen e saj nga i dashuri , transmeton orainfo.
Gjithashtu në fotografitë e postuara dhe në gjithcka tjetër shfaqet si një vajzë tekanjoze.

Por, kësaj radhe Afërdita ka postuar nëj fotografi pak më ndryshe, ku shihet e pa grimosur, por megjithatë po duket mjaftë mirë.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *