Home / Showbiz / Këtë foto nudo të Libertës nuk e keni parë (Foto)

Këtë foto nudo të Libertës nuk e keni parë (Foto)

Ka kohë që ajo ka nisur pushimet verore.

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu, duket se po knaqet në pushimet e saj, ajo shpesh po publikon fotografi nga deti dhe vendet që po viziton.Por me fotografinë e fundit ka habitur, pasi Liberta shihet në një anije dhe duket që është topless.

l_1476702572-1883949

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *