Home / Showbiz / Këto janë gratë e vëllezërve Mziu

Këto janë gratë e vëllezërve Mziu

Janë ndër vëlllezërit më të famshëm në Kosovë.

Fjala është për vëllezërit Mziu të cilët njihen për muzikën që e bëjnë si në klipe ashtu dhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare transmeton parrotlla.net

Ata kanë qenë të ftuarit e radhës në emisionin ‘Kojshia Shoë’ që do të transmetohet të dielen. Mirëpo, gjatë xhirimit të bisedës, ata janë përballë me një befasi.

Vëllezërve u kanë hyrë gratë e tyre në emission duke jau bërë një surprizë të këndshme.

Ju që nuk i njiheni, këto janë gratë e tyre: g_1476854029-3246702

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *