Home / Showbiz / Kjo është gjendja e fundit e Zanfina Ismailit pas aksidentit automobilistik (Foto)

Kjo është gjendja e fundit e Zanfina Ismailit pas aksidentit automobilistik (Foto)

Zanfina Ismaili ka pësuar aksident rrugor me automobil.

Këngëtarja ka pohuar se aksidenti ka ndodhur në Prishtinë dhe se te dyja palët janë në gjende të mirë shëndetësore.

Kështu së paku ka konfirmuar për Telegrafin Zanfina duke thënë se është mirë me shëndet.

“Po është e vërtet që kemi bërë aksident. Por, për fat të mirë vetëm dëme materiale ka”, tha Zanfina.

Në vendngjarje ka dal edhe policia rrugore e Kosovës, e cila po merret me rastin e aksidentit.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar projektet të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Kujtojmë se kënga e fundit e Zanit i dedikohej nënës së ndjerë, e cila titullohej ‘M’.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *