Home / Showbiz / Kjo femër llogaritet si nëna më “hot” në Prishtinë

Kjo femër llogaritet si nëna më “hot” në Prishtinë

Nuk janë vetëm nënat VIP, ato të cilat arrinë të mbajnë format dhe të tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre edhe pasi bëhen me fëmijë.

Erëza Arifi është një nga femrat, e cila lirisht mund të quhet si nëna më tërheqëse në Prishtinë. Ajo është nënë e vajzës me emrin Troja, por linjat dhe pamja e saj habisin jo pak njerëz, shkruan “Magazina.al”

Përveç paraqitjes së jashtme dhe përkushtimit të saj si nënë, ajo vazhdon t`i vijojë
studimet e doktoraturës për financa.

2_1477550500-2362122

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *