Home / Showbiz / Kjo gjë ndodh shumë rrallë për Noizyn

Kjo gjë ndodh shumë rrallë për Noizyn

Reperi Noizy ka qenë mjaft i angazhuar në koncerte dhe evente të ndryshme gjatë sezonit veror, por edhe tani.

Ai dhe shumë këngëtarë të tjerë, duke u fokusuar te puna, gjumin nuk e kanë diçka parësore, por e lënë në plan të fundit. Kjo ndodh pasi shpeshherë nuk kanë kohë dhe përveçse flenë vonë, ka raste që nuk flenë fare për shkak të angazhimeve.

Ndryshe nga netët e tjera, kur Noizy shihet duke kërcyer e kënduar gjatë gjithë natës, mbrëmjen e djeshme ai ka postuar një foto në Snapchat përpara se të flejë. Ora rezulton rreth 23:00 dhe ai shkruan: “Nata e parë pas një kohe të gjatë që po fle shpejt”.

Zakonisht pas orës 23:00 fillojnë netët “e çmendura” të Noizy-t, ndërsa mbrëmë ka qenë koha e duhur për t’u relaksuar.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *