Home / Kryesoret / Konferencë për parandalimin dhe luftën kundër korrupsionit

Konferencë për parandalimin dhe luftën kundër korrupsionit

Me rastin e përfundimit të projektit dyvjeçar “Përkrahja për parandalim efektiv dhe luftë kundër korrupsionit” sot Komisioni shtetëror për parandalimin e korrupsionit organizon konferencë.

Sipas programit, është parashikuar që të mbajë fjalim kryetari i Komisionit shtetëror për parandalimin e korrupsionit Igor Tanturovski, ministri i Drejtësisë Valdet Xhaferi, eurokomisari Samuel Zhbogar, ambasadorja gjermane Kristine Althauzer, ambasadori polak Jaçek Multanovski.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *