Home / Kuriozitete / Kur të kuptoni se çfarë fshihet pas këtyre sye, do të shokoheni

Kur të kuptoni se çfarë fshihet pas këtyre sye, do të shokoheni

Buzë të mbushura, fytyrë të pastër dhe sy magjepës, janë ëndrra e shumë meshkujve, shkruan revista Kosovarja.

James Charles, është djaloshi 17 vjeçarë, i cili është make-up artist, dhe ka arritur famë të madhe me që grimi i tij është superiorë.

Ai di aq mirë të maskohet me anë të kozmetikës, ku shumica vetëm duke ia shikuar sytë nuk mund ta dinin asnjëherë se prapa tyre fshihet një mashkull.

Ai çdo ditë eksperimenton me fytyrën e tij ku ka aritur të marrë shumë pëlqime dhe komente në llogarinë e instagramit.

Edhe pse i ri në moshë, make up artistët e njohur e shohin si konkurrent tejet të rrezikshëm.Duhet të ceket se James nuk kreu as edhe një kurs të vetëm sa i përket grimit, por e gjitha është dhunti e tijjames12331701-546048185561965-1542966771-n

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *