Home / Showbiz / Kush është femra që po pret “fëmijë” nga Shpat Kasapi

Kush është femra që po pret “fëmijë” nga Shpat Kasapi

Në emisionin “Kojshia Show” mysafir këtë javë ishte Shpat Kasapi
Gjatë emisionit hyn një femër dhe ia thotë live Shpatit se po pres fëmijën tënd por shikoni se si reagon Shpat Kasapi.

Pjesën ku hyn modelja dhe i thotë Shpatit se po pret fëmijën e tij është nga minuta e 9:00.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *